Vali keel  eesti
Ostukorv
        tooted  

Ostuinfo

1. OSTMINE JA MAKSMINE
1.1  Iga müügil oleva toote juures on nupp „lisa ostukorvi“. Klikkides nimetatud nupule lisatakse toode kliendi ostukorvi.
1.2  Kui kõik meelepärased tooted on ostukorvis, alustab klient toodete tellimist, vajutades lingile “jätka tellimist”, misjärel tuleb kliendil sisestatda andmed ja postiaadress. Seejärel tuleb valida kohaletoimetamise viis. Seejärel kinnita tellimus.
1.3  Peale ostu vormistamist saadetakse Teile automaatne tellimusekinnitus tellimuses märgitud e-posti aadressile. Kui tellimuse kinnitus e-posti ei ole saabunud, palun kontrolli rämpspostkasti.
1.4  Teile saadetakse e-maili teel ettemaksuarve.
14.1. Kui toode ei ole kohe saadaval meie laos, siis palume meiega kontakteeruda, et täpsustada tarneaeg, kui see ei ole kirjas toote juures olevas infos.
1.5  Palume tasuda ettemaksuarvel näidatud summa 3 tööpäeva jooksul või teatada kui vajate tasumiseks pikemat aega.
1.6  Arve vastavus tellitule ning korrektne postiaadress tuleb kontrollida enne arve tasumist.

2. KAUBA KOHALETOIMETAMINE EESTI PIIRES, RAHVUSVAHELISED SAADETISED
Peale arve laekumist Wellmark OÜ pangakontole postitatakse tellitud kaup või kaubad järgneva tööpäeva jooksul (välja arvatud tooted millel on ära märgitud tellimisaeg). Kohaletoimetamise aeg Eesti piires on ca. 1-3 päeva, sõltuvalt asukohast ja kauba kohaletoimetajast. Rahvusvaheliste saadetiste puhul täpsustame kohaletoimetamise aja eraldi.
Eesti piires kauba kohaletoimetamise hind on välja toodud iga toote juures eraldi.
RAHVUSVAHELISED SAADETISED
sõltuvalt kauba saatmise sihtkohast täpsustame kauba saatmise hinna ja kättesaamise aja ühe tööpäeva jooksul.

3. KAUPADE SAADAVUS
www.mommibeebi.ee internetipoe pakutavad kaubad on 80% kohe laos saadaval. Kui Teie poolt soovitud toode on otsa lõppenud või soovite tellida mõnda toodet, mida kohe laos ei ole, siis palume meiega kontakteeruda e-maili teel, et täpsustada toote tarneaeg.

4. MÜÜGIGARANTII
Kõikidel kaupadele kehtib müügigarantii vastavalt EV kehtivatele seadustele. Kõikidele toodetele kehtib pretensiooni esitamise aeg 2 aastat.
Kõik www.mommibeebi.ee e-poes müügil olevad tooted kuuluvad omandiõiguse alusel Wellmark OÜ-le. Kui klient on tasunud tellimuse eest  Wellmark OÜ poolt esitatud arve, sellel märgitud summas, läheb toodete omandiõigus üle Ostjale.
Wellmark OÜ garanteerib kõikide kaupade originaalsuse ning vastavuse antud brändi poolt kehtestatud kvaliteedi standarditele. Kõik müügil olevad tooted on hoolikalt valitud ning iga ese on eraldi kontrollitud, et ei esineks praaki, defekte ega vigu. Kõik müügiks pakutavad esemed on uued (väljaarvatud leiunurgas müüdavad tooted, millele on lisatud vastav märge), fotodel esitletud ning täpsete ning detailsete kirjelduste ja mõõtmetega.


5. KAUBA TAGASTAMINE
Posti teel ostetud kauba puhul on kliendil on õigus tagastada kaup 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. 
Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata, omama kõiki kauba küljes olemas olevaid etikette ja algpakendis. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu.
Wellmark OÜ tagastab kliendile raha 30 (kolmekümne) kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kui tagastatava kauba sildid on eemaldatud, kaupa on silmnähtavalt kasutatud, vigastatud vms. kliendi poolt või kliendi süül kaupa mittesihipäraselt kasutades, on Wellmark OÜ-l  õigus tasaarvestada vastavalt toote väärtuse vähenemisega ning mitte tagastada kliendile kauba eest tasutud kogusummat.
Toote tagastamine toimub kas posti teel või tuues eelneva kokkuleppe kohaselt Wellmark OÜ kontorisse aadressil: Pärnu mnt 480b, Tallinn. Kui klient otsustab tagastada toote Wellmark OÜ-le lihtpakina, vastutab toote kohalejõudmise eest klient. Saates toote lihtpakina on võimalus, et pakk läheb kaduma, ning kui lihtpakina tagastatud kaup ei jõua adressaadini, ei ole Wellmark OÜ kohustatud tagastama toote maksumust kliendile.
Pakiautomaati puhul palun võtke ühendust e-posti teel.
Wellmark OÜ ei vastuta defektide või vigade eest mis on tekkinud või põhjustatud kliendi poolt:
- toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
- toodete hooldusjuhendist mitte kinnipidamise tagajärjel;
- toote puudulikust hooldamisest tulenevalt;
- toote loomuliku, kasutamisest tingitud kulumise eest;
- muudel seadusest tulenevatel juhtudel.

6. PRIVAATSUS JA ANDMEKAITSE
Wellmark OÜ-lt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Wellmark OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist.

7. ÜLDTINGIMUSED
Üldtingimused ja Kasutusjuhend on allutatud Eesti Vabariigis kehtivatele õigusnormidele.
Vaidluse tekkimisel ning juhul kui Üldtingimused või Kasutusjuhend ei sätesta tekkinud olukorra lahendamiseks vajalikku, lähtutakse seaduses sätestatust (http://www.riigiteataja.ee/ ).
Wellmark OÜ ja Kliendi vahelist õigussuhet ning Wellmark OÜ ja Kliendi vahelise ostu-müügi lepingu sõlmimisel juhindutakse lisaks Üldtingimustele ja Kasutusjuhendile EV-s kehtivatest seadustest, headest äritavadest, Itella Estonia OÜ, VENIPAK EESTI OÜ, DPD AS-i ja Eesti Posti hinnakirjadest jne.
Wellmark OÜ-l on õigus teha muudatusi Üldtingimustes ja / või www.mommibeebi.ee kodulehel ühepoolselt etteteatamata, eeldusel, et klient on muutustest teadlik kasutades ning tutvudes kodulehe ja www.mommibeebi.ee e-poes avaldatud informatsiooniga. Tehtud muudatused jõustuvad lehel www.mommibeebi.ee  avaldamise hetkest ning ei kuulu vaidlustamisele.
Ostu sooritamisega annab klient omapoolse nõusoleku ning kinnitab, et ta on tutvunud, läbi lugenud ning mõistnud  sätestatut.

8. LISAINFO
Lisainfo toodete, garantii, hoolduse ning tarnetingimuste ja maksmistingimuste kohta saate tööpäevadel telefonil: 5323 9042 või e-maili teel: info@mommibeebi.ee
        Kontor-töökoda  
Pärnu mnt 480b
Tallinn 

Töökoda avatud:
E - K 10-17:00Külastamine eelneval kokkuleppel

Telefon: +372 5323 9042
E-mail: info@mommibeebi.ee
Copyright © 2009-2024 Mõmmibeebi  |  Wellmark OÜ  |  Reg. nr. 10920471